• ESTONIAN DRYLAND CUP

  Eesti esimene veokoera-

  spordi võistlussari
  Tule osalema!
 • UUS 3PÄEVANE VÕISTLUS, ESTONIAN DRYLAND WEEKEND
  3 päeva, 4 võistlust, 4 rada
  Oktoober 2019, Tamsalu
  Loe lähemalt

2019. aastal jätkuvad veokoeraspordi­võistlused, lisandub 3päevane võistlus. Uus võistluskalender avaldatakse detsembris 2018.

Järgmine aasta jätkub EDC planeeritavalt kolmeetapilisena ning võistluspaigad toome Põhja- ja Lääne-Eestisse. Planeeritavalt sügisel 2019 toimub Lääne-Virumaal kolmepäevane veokoeraspordivõistlus Estonian Dryland Weekend, kus saab võistelda nii kergematel kui ka raskematel radadel valges kui ka ööpimeduses. Uue võistluskalendri avaldame detsembris 2018.

VÕISTLEMA IGA KOERAGA

Parimad võistlused
koeraomanikele linnukoertele terjeritele taksikoertele kelgukoertele kõigile

Estonian Dryland Cup on parim koos oma lemmikuga ligi 4kilomeetristel radadel võistlemiseks joostes või tõuke- või jalgrattal. Lastele on eraldi jooksukross. Estonian Dryland Cup ning Weekend on võistlused kogu perele!

Veedame üheskoos oma koertega toredad ja sportlikud nädalavahetused!

Sarjast
EDC

Eesti esimene veokoeraspordi võistlussari

VÕISTLUSSARI NUMBRITES

Keilas võistles avaetapil üle poolesaja võistleja!

Varustust pole?

Turvaliseks võistlemiseks on vajalik koerale veorakmed, veoliin ja inimesele veovöö. Kõike saab kohapeal rentida, eeltellides selle registreerimisel. Nii jõuab varustus kõigile vajajatele.

Pole kelgukoera?

Iga koer naudib liikumist ning koos perega võistlemist. Nii pole tähtis, mis tõugu koeraga osaled, sest rõõmu saab võistlemiseks igaüks.

VÕISTLE JOOSTES

Koertekross

Lihtsaim on alustada veokoeraspordis jooksukrossiga, sest kiirused on väiksemad ning olukord ohutum. Sellest hoolimata jääb nauding rajast alles.

NAUDI TÕUKERATTAGA SPRINTIMIST

Tõukerattavedu

Tõukerattaveos saab tõukeratta ette rakendada kuni kaks aktiivset koera ning võistlusmelu kahekordistub!

KIHUTA RATTAL

Jalgrattavedu

Jalgrattaga võistlemist naudib koer ülimalt. Kiired kiirused, lihtne rada ja positiivne elamus on põhjused, miks jalgrattaga võistlema tulla.