Võistluspäeval kuvatakse esialgseid tulemusi. Lõplikud tulemused kinnitatakse viis päeva peale etapi toimumisaega ning selle kohta teadet ei edastata.

Tulemuste arhiiv

Vaata möödunud võistluste tulemusi arhiivist edc.ee/stat


Tulemused

Koht Punkte Nimi Klubi Riik Võistlusklass EDC1 EDC2 EDC3
DBM
1 290 Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM 90 100 100 Lae diplom
163 Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DBM 73 90
100 Alens Zvilna Dog Sport Carnikava LVA DBM 100
81 Raimonds Kleinbergs RaceDog Latvia LVA DBM 81
DBW
1 300 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW 100 100 100 Lae diplom
2 252 Ingūna Brūveris Dog Sports Carnikava LVA DBW 81 81 90 Lae diplom
3 192 Alice Lindlo Baltosport EST DBW 53 66 73 Lae diplom
147 Reet Volt Leader EST DBW 66 81
90 Ginta Elizabeth Kleinberga RaceDog Latvia LVA DBW 90
90 Janne Bergmann Baltosport EST DBW 90
73 Jelena Dolski koertekool Leader EST DBW 73
73 Liane Lubi Baltosport EST DBW 73
66 Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DBW 66
48 Julija Osipova RaceDog Latvia LVA DBW 48
43 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DBW 43
DCK1
100 Mirtel Kiivit EST DCK1 100
DCK2
1 300 Ralfs Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCK2 100 100 100 Lae diplom
2 252 Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 81 90 81 Lae diplom
90 Randel Kuus Baltosport EST DCK2 90
DCK3
1 280 Meribel Keisi Kilu EST DCK3 90 100 90 Lae diplom
200 Laura-Liis Ansi EST DCK3 100 100
147 Eleanora Lanina Keila Koertesõpradeklubi IPSON EST DCK3 81 66
90 Gerte Visnu EST DCK3 90
90 Jakob Viks EST DCK3 90
81 Sulev Viks EST DCK3 81
73 Tanel Viks EST DCK3 73
DCM
1 300 Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCM 100 100 100 Lae diplom
180 Lauri Pugast Baltosport / Muuga Hirm EST DCM 90 90
171 Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi EST DCM 90 81
146 Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DCM 73 73
90 Edgars Indrans Dog Sports Carnikava LVA DCM 90
66 Priit Suviste EST DCM 66
DCW
1 247 Marge Nõmm EST DCW 81 66 100 Lae diplom
2 244 Kristi Pai EST DCW 73 81 90 Lae diplom
3 230 Egle Rebane-Klemm EST DCW 59 90 81 Lae diplom
4 212 Tarja Tihula Team We Run FIN DCW 66 73 73 Lae diplom
5 132 Kaja Loot EST DCW 31 53 48 Lae diplom
200 Merilin Jürisaar Baltosport EST DCW 100 100
112 Hanna Liis Kiho EST DCW 53 59
105 Kristiina Värs EST DCW 39 66
102 Annika Ojasild EST DCW 43 59
90 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW 90
53 Laura-Liisa Heinoja EST DCW 53
53 Kadri Eisenschmidt EST DCW 53
35 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DCW 35
DS1
1 240 Ain Reppo EST DS1 100 59 81 Lae diplom
2 196 Anu Raja Baltosport EST DS1 90 53 53 Lae diplom
3 182 Liina Kahu Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1 81 48 53 Lae diplom
200 Heidi Liimatainen Team We Run FIN DS1 100 100
180 Sara Pöllanen Team We Run FIN DS1 90 90
139 Richard Põldmaa Baltosport DS1 DS1 73 66
116 Kadi Keskpalu Urban Rush EST DS1 73 43
114 Tarja Tihula Team We Run FIN DS1 66 48
66 Alina Liski Baltosport EST DS1 66
DS2
1 300 Ain Reppo EST DS2 100 100 100 Lae diplom
2 215 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 53 81 81 Lae diplom
180 Richard Põldmaa Baltosport EST DS2 90 90
163 Edijs Brūveris Dog Sports Carnikava LVA DS2 90 73
81 Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DS2 81
73 Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 73
73 Kaili-Helina Kolts EST DS2 73
66 Liane Lubi Baltosport EST DS2 66
66 Alina Liski Baltosport EST DS2 66
59 Juri Kont EST DS2 59
48 Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DS2 48
43 Kairi Zvirik Urban Rush EST DS2 43
TRAINING
100 Ann Aosaar EST TRAINING 100
100 Helle Arroella EST TRAINING 100
100 Jelena Ostsepkova EST TRAINING 100
Koht Aeg Võistlusnumber ja nimi Klubi Riik Võistlusklass
DBM
1 00:05:09 (4) Alens Zvilna Dog Sport Carnikava LVA DBM OPEN Lae diplom
2 00:05:16 (2) Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM RNB Lae diplom
3 00:05:20 (1) Raimonds Kleinbergs RaceDog Latvia LVA DBM OPEN Lae diplom
4 00:05:34 (3) Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DBM OPEN Lae diplom
DBW
1 00:05:15 (7) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW OPEN Lae diplom
2 00:05:19 (6) Ginta Elizabeth Kleinberga RaceDog Latvia LVA DBW OPEN Lae diplom
3 00:05:24 (12) Ingūna Brūveris Dog Sports Carnikava LVA DBW OPEN Lae diplom
4 00:06:15 (8) Jelena Dolski koertekool Leader EST DBW OPEN Lae diplom
5 00:06:26 (10) Reet Volt Leader EST DBW OPEN Lae diplom
5 00:06:26 (19) Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DBW OPEN Lae diplom
7 00:06:58 (11) Alice Lindlo Baltosport EST DBW RNB Lae diplom
8 00:07:15 (13) Julija Osipova RaceDog Latvia LVA DBW RNB Lae diplom
9 00:07:30 (9) Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DBW OPEN Lae diplom
DCK2
1 00:00:50 (83) Ralfs Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCK2 OPEN Lae diplom
2 00:00:52 (89) Meribel Keisi Kilu EST DCK2 Lae diplom
3 00:00:57 (82) Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 RNB Lae diplom
4 00:01:18 (84) Eleanora Lanina Keila Koertesõpradeklubi IPSON EST DCK2 OPEN Lae diplom
DCK3
1 00:00:54 (85) Laura-Liis Ansi EST DCK3 OPEN Lae diplom
2 00:01:01 (81) Gerte Visnu EST DCK3 RNB Lae diplom
DCM
1 00:09:01 (35) Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCM OPEN Lae diplom
2 00:10:13 (32) Lauri Pugast Baltosport / Muuga Hirm EST DCM RNB Lae diplom
2 00:10:13 (36) Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi EST DCM RNB Lae diplom
4 00:10:54 (33) Lloyd Clark Forest of Dean Canicross GBR DCM OPEN Lae diplom
5 00:11:49 (38) Priit Suviste EST DCM RNB Lae diplom
DCW
1 00:10:06 (43) Merilin Jürisaar Baltosport EST DCW OPEN Lae diplom
2 00:10:18 (44) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DCW OPEN Lae diplom
3 00:11:41 (48) Marge Nõmm EST DCW OPEN Lae diplom
4 00:12:02 (47) Kristi Pai EST DCW OPEN Lae diplom
5 00:12:46 (55) Tarja Tihula Team We Run FIN DCW OPEN Lae diplom
6 00:13:27 (46) Egle Rebane-Klemm EST DCW OPEN Lae diplom
7 00:14:38 (49) Laura-Liisa Heinoja EST DCW OPEN Lae diplom
7 00:14:38 (51) Hanna Liis Kiho EST DCW RNB Lae diplom
9 00:14:57 (54) Annika Ojasild EST DCW OPEN Lae diplom
10 00:16:22 (52) Kristiina Värs EST DCW RNB Lae diplom
11 00:17:32 (45) Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DCW RNB Lae diplom
12 00:18:34 (50) Kaja Loot EST DCW OPEN Lae diplom
DS1
1 00:06:48 (42) Ain Reppo EST DS1 OPEN Lae diplom
2 00:07:13 (26) Anu Raja Baltosport EST DS1 OPEN Lae diplom
3 00:09:21 (24) Liina Kahu Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1 RNB Lae diplom
4 00:09:40 (27) Kadi Keskpalu Urban Rush EST DS1 RNB Lae diplom
5 00:12:01 (25) Alina Liski Baltosport EST DS1 OPEN Lae diplom
DS2
1 00:06:18 (17) Ain Reppo EST DS2 OPEN Lae diplom
2 00:06:52 (40) Edijs Brūveris Dog Sports Carnikava LTV DS2 OPEN Lae diplom
3 00:07:27 (14) Sarmīte Linde Dog Sport Carnikava LVA DS2 OPEN Lae diplom
4 00:07:35 (41) Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 RNB Lae diplom
5 00:07:41 (21) Liane Lubi Baltosport EST DS2 RNB Lae diplom
6 00:07:44 (22) Juri Kont EST DS2 OPEN Lae diplom
7 00:07:59 (20) Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 RNB Lae diplom
8 00:08:49 (30) Kathrin Hofmann Mitteldeutscher Schlittenhunde Club GER DS2 OPEN Lae diplom
9 00:10:45 (18) Kairi Zvirik Urban Rush EST DS2 OPEN Lae diplom
TRAINING
1 00:17:37 (60) Ann Aosaar EST TRAINING OPEN Lae diplom
1 00:23:26 (61) Helle Arroella EST TRAINING OPEN Lae diplom
Koht Aeg Võistlusnumber ja nimi Klubi Riik Võistlusklass
DBM
1 00:05:42 (2) Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM RNB Lae diplom
DBW
1 00:05:59 (3) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW OPEN Lae diplom
2 00:06:35 (7) Janne Bergmann Baltosport EST DBW RNB Lae diplom
3 00:06:48 (4) Ingūna Brūvere Dog Sports Carnikava LVA DBW OPEN Lae diplom
4 00:07:14 (6) Liane Lubi Baltosport EST DBW RNB Lae diplom
5 00:07:16 (5) Alice Lindlo Baltosport EST DBW RNB Lae diplom
6 00:09:10 (45) Liane Lubi Baltosport EST DBW RNB Lae diplom
DCK1
1 00:01:55 (107) Mirtel Kiivit EST DCK1 OPEN Lae diplom
DCK2
1 00:00:59 (105) Ralfs Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCK2 OPEN Lae diplom
2 00:01:25 (106) Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 RNB Lae diplom
DCK3
1 00:01:10 (101) Meribel Keisi Kilu EST DCK3 OPEN Lae diplom
2 00:01:13 (104) Jakob Viks EST DCK3 RNB Lae diplom
3 00:01:20 (108) Sulev Viks EST DCK3 RNB Lae diplom
4 00:01:21 (109) Tanel Viks EST DCK3 RNB Lae diplom
5 00:01:38 (100) Eleanora Lanina Keila koertesõprade klubi Ipson EST DCK3 OPEN Lae diplom
DCM
1 00:10:13 (31) Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCM OPEN Lae diplom
2 00:10:33 (11) Edgars Indrans Dog Sports Carnikava LVA DCM Lae diplom
DCW
1 00:11:06 (25) Merilin Jürisaar Baltosport EST DCW OPEN Lae diplom
2 00:12:06 (28) Egle Rebane-Klemm - EST DCW OPEN Lae diplom
3 00:12:28 (27) Kristi Pai EST DCW OPEN Lae diplom
4 00:13:12 (50) Tarja Tihula Team We Run FIN DCW OPEN Lae diplom
5 00:13:55 (26) Marge Nõmm EST DCW OPEN Lae diplom
6 00:14:11 (29) Annika Ojasild EST DCW OPEN Lae diplom
7 00:17:43 (30) Kaja Loot Baltosport EST DCW OPEN Lae diplom
DS1
1 00:06:19 (49) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DS1 OPEN Lae diplom
2 00:06:31 (20) Sara Pöllänen Team We Run FIN DS1 OPEN Lae diplom
3 00:06:47 (48) Sara Pöllänen Team We Run FIN DS1 OPEN Lae diplom
4 00:06:57 (47) Richard Põldmaa Baltosport EST DS1 RNB Lae diplom
5 00:07:04 (19) Tarja Tihula Team We Run FIN DS1 OPEN Lae diplom
6 00:07:15 (46) Ain Reppo Reppo Racing Sleddogs EST DS1 OPEN Lae diplom
7 00:07:40 (17) Anu Raja Baltosport EST DS1 OPEN Lae diplom
8 00:09:12 (18) Liina Kahu Estonian Sleddog Team EST DS1 RNB Lae diplom
DS2
1 00:06:33 (10) Ain Reppo Reppo Racing Sleddogs EST DS2 OPEN Lae diplom
2 00:06:47 (13) Richard Põldmaa Baltosport EST DS2 RNB Lae diplom
3 00:07:52 (12) Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 RNB Lae diplom
4 00:09:28 (15) Kaili-Helina Kolts EST DS2 RNB Lae diplom
Koht Aeg KP1 aeg NR ja nimi Klubi Riik Võistlusklass Koht klassis
DBM
1 00:10:56 00:06:28 (1) Taivo Kangilaski Baltosport EST DBM RNB Lae diplom
2 00:11:14 00:06:25 (2) Lloyd Clark Baltosport EST DBM OPEN Lae diplom
DBW
1 00:09:42 00:05:40 (5) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DBW OPEN Lae diplom
2 00:12:33 00:06:51 (6) Ingūna Brūvere Dog Sports Carnikava LVA DBW OPEN Lae diplom
3 00:15:39 (8) Reet Volt Leader EST DBW OPEN Lae diplom
4 00:16:13 00:08:34 (7) Alice Lindlo Baltosport EST DBW RNB Lae diplom
DCK2
1 00:00:53 (72) Ralfs Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCK2 OPEN Lae diplom
2 00:01:03 (74) Randel Kuus Baltosport EST DCK2 OPEN Lae diplom
3 00:01:32 (73) Rene Kangilaski Baltosport EST DCK2 RNB Lae diplom
DCK3
1 00:01:01 (77) Laura-Liis Ansi EST DCK3 OPEN Lae diplom
2 00:01:03 (70) Meribel Keisi Kilu EST DCK3 OPEN Lae diplom
DCM
1 00:18:45 00:10:37 (40) Edmunds Melkerts Dog Sport Carnikava LVA DCM OPEN Lae diplom
2 00:19:59 00:11:38 (42) Lauri Pugast Baltosport EST DCM RNB Lae diplom
3 00:20:05 00:11:18 (41) Oliver Kiho Eesti Kelgukoerte Klubi EST DCM RNB Lae diplom
4 00:21:35 00:12:14 (43) Lloyd Clark Baltosport EST DCM OPEN Lae diplom
DCW
1 00:21:44 00:12:13 (48) Marge Nõmm EST DCW OPEN 1 Lae diplom
2 00:21:45 (46) Kristi Pai EST DCW OPEN 2 Lae diplom
3 00:23:44 (47) Egle Rebane-Klemm EST DCW OPEN 3 Lae diplom
4 00:25:47 00:16:31 (64) Tarja Tihula Team We Run FIN DCW OPEN 4 Lae diplom
5 00:26:48 00:15:07 (51) Kristiina Värs EST DCW RNB 1 Lae diplom
6 00:27:27 00:27:29 (50) Hanna Liis Kiho EST DCW RNB 2 Lae diplom
7 00:27:44 00:14:25 (52) Kadri Eisenschmidt EST DCW OPEN 5 Lae diplom
8 00:29:42 (49) Kaja Loot Baltosport EST DCW OPEN 6 Lae diplom
DS1
1 00:10:55 (61) Heidi Liimatainen Team We Run FIN DS1 OPEN 1 Lae diplom
2 00:11:27 00:06:34 (22) Sara Pöllänen Team We Run FIN DS1 OPEN 2 Lae diplom
3 00:12:20 00:07:08 (60) Ain Reppo Reppo Racing Sleddogs EST DS1 OPEN 3 Lae diplom
4 00:12:37 00:06:58 (62) Sara Pöllänen Team We Run FIN DS1 OPEN 4 Lae diplom
5 00:13:14 00:07:29 (63) Richard Põldmaa Baltosport EST DS1 5 Lae diplom
6 00:14:16 (20) Anu Raja Baltosport EST DS1 OPEN 6 Lae diplom
7 00:19:12 (21) Liina Kahu Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS1 RNB 1 Lae diplom
8 00:19:46 00:11:19 (24) Tarja Tihula Team We Run FIN DS1 OPEN 7 Lae diplom
9 00:22:20 (23) Kadi Keskpalu Urban Rush EST DS1 RNB 2 Lae diplom
DS2
1 00:11:32 (12) Ain Reppo Reppo Racing Sleddogs EST DS2 OPEN Lae diplom
2 00:12:03 (15) Richard Põldmaa Baltosport EST DS2 Lae diplom
3 00:14:06 00:07:45 (13) Peep Eller Eesti Kelgukoerte Klubi EST DS2 RNB Lae diplom
4 00:14:50 (14) Edijs Brūveris Dog Sports Carnikava LVA DS2 OPEN Lae diplom
5 00:19:21 00:10:02 (17) Alina Liski Baltosport EST DS2 OPEN Lae diplom
TRAINING
1 00:37:42 00:25:52 (66) Jelena Ostsepkova EST TRAINING OPEN Lae diplom